SOUTĚŽ o knihu Co by můj syn měl vědět o světě - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Co by můj syn měl vědět o světě - www.chrudimka.cz

Vrávoravý pokus otce vysvětlit dvouletému synovi jak funguje svět. Od autora bestselleru Muž jménem Ove.

Fredrik Backman vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky která zasáhnou čtenářovo srdce.

Mému synovi. Už teď se ti omlouvám. Za všechno co udělám špatně. Za všechno k čemu se nedostanu. Za minibus. Za kraťasy. Za tričko s nápisem „Správní chlapi váží přes 90 kilo'. Za snahu dát si „high five' s tvými kamarády. Za tuto knihu. Knihu o věcech které bys měl podle mě vědět o světě. O fotbalu IKEA o tom jaké to je být mužem o Bohu a smažené snickersové zmrzlině. O tom jaké to je ztratit klíčky od auta a proč musel táta zabít zpívající plastovou žirafu.

Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci abys věděl že jsem se vážně snažil úplně nejvíc jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já.

Chcete-li vyhrát knihu Co by můj syn měl vědět o světě odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 7.10.2017

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: S myší Logitech bude práce veselejší - www.zenyprozeny.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace