SOUTĚŽ o vstupenky na BRYANA ADAMSE do Brna - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na BRYANA ADAMSE do Brna - www.chrudimka.cz

19. listopadu 2017 - DRGF Arena BRNO

Bryan Adams jeden z nejlepších rockových umělců na světě se vrací do České republiky tentokrát se však fanouškům představí v Brně kam se vrátí po čtyřech letech. Naposledy u nás tento kanadský umělec vystoupil v roce 2016 kdy se představil v pražské O2 areně.

Pověst jednoho z nejlepších rockových zpěváků na světě získal především díky svým nezapomenutelným koncertům. Bryan Adams se svými rock n‘ rollovými peckami např. 'Summer of 69” 'Run to you” '18 ‘til i die” 'It's only love”'Somebody” 'The only thing that looks good on me is you” koncertuje na šesti kontinentech již víc než tři desítky let.

Get Up! Na připravovaném turné kromě zásadních skladeb jeho hudebně bohaté kariéry zazní i písničky z posledního alba Get Up! Bryan většinu písní z této desky napsal i tentokrát s dlouholetým spojencem Jimem Vallancem který stál u zrodu většiny hitů tohoto Kanaďana. Jak zpěvák uvádí natáčení probíhalo celkem organicky tedy jedna píseň za druhou a to v průběhu několika let. Producentem desky byl Jeff Lynne frontman legendárních ELO který v minulosti produkoval písně i pro The Beatles Paula McCartneyho nebo Toma Pettyho. Bryan a Jeff na nových písních pracovali převážně přes internet a to tak že si navzájem posílali demo nahrávky či části písní tak dlouho dokud oba nebyli s výsledkem naprosto spokojeni. Bryan Adams na novém albu Get Up! ukazuje opět dvě tváře. Prezentuje se nejen jako romantik který umí psát nádherné pomalé písně a balady ale i jako nestárnoucí rocker se svižnými a hitovými songy. Nenechte si ujít poslední album Bryana Adamse 'Get Up!' které pod hlavičkou Universal vyšlo v druhé půlce loňského roku.

Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička s elektrickou kytarou v ruce Bryan Adams skvěle skládá zpívá a hraje poprockové skladby kterými si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovými prodeji. Jeho skladby se dostaly nejenom na přední příčky hitparád ale zazněly i v několika filmových klasikách.

Adamsovy skladatelské a muzikantské kvality jsou zřejmé nejenom z nahrávek kterých má na svém kontě kolem desítky ale i z koncertů.

Chcete-li vyhrát 3x 2 vstupenky na BRYANA ADAMSE do Brna odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Výhra: 3x 2 vstupenky na BRYANA ADAMSE do Brna

 

Datum ukončení soutěže: 31.8.2017

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Velmi osobní kniha o zdraví - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o knihu BUBNY PODZIMU - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy Příšerné tchyně - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace