SOUTĚŽ o vstupenky na KABÁTY do Pardubic - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na KABÁTY do Pardubic - www.chrudimka.cz

26. listopadu 2017
Tipsport Arena Pardubice

Kapela Kabát vyráží po čtyřech letech v průběhu měsíců říjen a listopad roku 2017 na halové turné. Navštíví celkem neuvěřitelných devatenáct měst vč. dvou koncertů na Slovensku.

Tam by konkrétně měla být show k vidění ve Steel Aréně v Košicích a pro Kabát premiérově v Bratislavě na stadionu Ondrea Nepelu. Je to asi jediný novodobý velký stadion kde Kabát ještě nevystupoval! Přibyla i nová města jako Chomutov Třinec nebo Znojmo kde sice opticky kapacity na tak velké koncerty nejsou ale Kabát by rád tuto svou show přivezl i do těchto „menších' měst. Byť to z pohledu pořadatele ekonomicky nejsou atraktivní místa nechce se kapela omezit jen velká relativně „tutová' krajská města ale chce přivézt koncerty co nejblíže ke svým fanouškům. Proč by měli dlouze cestovat za svou oblíbenou kapelou.

Chcete-li vyhrát 3x 2 vstupenky na KABÁTY do Pardubic odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výhra: 3x 2 vstupenky na KABÁTY do Pardubic

 

Datum ukončení soutěže: 23.8.2017

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o rodinnou hru KARAK - www.chrudimka.cz
💣💥SOUTĚŽ O POBYT ZDARMA💥💣 - www.apartmanysloup.webnode.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace