SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA - podzim 2017 - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA - podzim 2017 - www.chrudimka.cz

Již 24. veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 PODZIM bude nezapomenutelným výletem do světa krásy pohody i nových zážitků a zkušeností.

Stejně jako dvě desítky tisíc pravidelných návštěvníků ani Vy si nenechte ujít návštěvu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v pátek 8. a sobotu 9. září 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany.

V nabídce bude několik stovek prestižních značek z oborů profesionální kosmetika přístroje a vybavení pro kosmetické kadeřnické a nehtové salony wellness spa hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele. Jedním z „hitů” bude opět přírodní péče. Odborníci na stáncích se budu věnovat anti-aging metodám aromaterapii péči o nohy masážím relaxaci regeneraci i alternativním metodám péče o tělesné a duševní zdraví.

Největší trendy v líčení účesech odívání look 2017/2018 budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera i Štěpánky Podroužkové stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček Martin Loužecký Romana Topinková Honza Špilar a další úspěšní kadeřníci i výherci soutěží. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů butiků a oděvních značek.

K programu budou nedílně patřit každoroční prestižní soutěžní klání. K „highlights' patří Mistrovství České republiky v make-upu pořádané Pavlem Bauerem. Pro kosmetičky a vizážistky je také přichystána nová atraktivní soutěž „Face Airbrush Make-up Open'. Pro šikovné kadeřníky vybrané finalisty je opět vyhlášena oblíbená soutěž napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2018. Tradiční podívanou pro ženy i muže bude soutěž v naturálním fitness a pro nehtové designérky je připraveno každoroční Mistrovství ČR v nail designu.

Další novinkou ve veletržních soutěžích bude mezinárodní soutěž designérů Fashion Games stejně jako první ročník soutěže pro zručné pedikérky „International Beauty Foot Cup Czech' kde hodnota sponzorských darů pro soutěžící převyšuje 160 tisíc korun.

Nabídku široké palety zážitků ze světa krásy módy a životního stylu zpříjemní nezapomenutelná atmosféra veletrhu nabídky mnohých zkrášlovacích služeb zdarma či za velice příznivé ceny. Další zážitky může přinést i návštěva okolních akcí: veletrhu dekorací FOR DEKOR & HOME veletrhu Sběratel Minerály a drahé kameny a Bijou Expo.

Fotogalerii z předešlých akcí videa aktualizovaný program jakožto i další informace o veletrhu najdete na našem webu a Facebooku:

www.WorldOfBeauty.cz | www.BeautyExpo.cz

www.KosmetickyVeletrh.cz | www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh

Chcete-li vyhrát kosmetické balíčky značkové kosmetiky a vstupenky na podzimní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výhra: 3x kosmetické balíčky a vstupenky na WORLD OF BEAUTY

 

Datum ukončení soutěže: 17.8.2017

Kategorie: Kosmetika


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o rodinnou hru KARAK - www.chrudimka.cz
💣💥SOUTĚŽ O POBYT ZDARMA💥💣 - www.apartmanysloup.webnode.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace