SOUTĚŽ o vstupenky na Friend Fest do Pardubic - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na Friend Fest do Pardubic - www.chrudimka.cz

Dne 12. srpna 2017 se v areálu Pardubického závodiště uskuteční již druhý ročník festivalu plného Ameriky s případným názvem Friends Fest. Jedná se o multižánrový open-air festival jehož cílem je představení Ameriky jejích tradic kultury způsobu života ikonických značek země a výrobků a firem široké veřejnosti.

Nejlepší „live' rocková kapela na světě vystoupí na pardubickém dostihovém závodišti.
Uriah Heep jedou na Friends Fest 2017.

Na multižánrovém open-air festivalu Friends Fest který se koná 12.8. 2017 v Pardubicích vystoupí jedna z nejznámějších rockových kapel na světě Uriah Heep. Hudební legenda která se stala společně s kapelami Led Zeppelin Black Sabbath nebo Deep Purple TOP rockovou skupinou 70. let. Festival Friends Fest dále nabídne rodeo show vojenskou přehlídku americké armády největší český sraz automobilů značky Ford Mustang a mnoho dalšího.

Kapela které se pro jejich melodičnost a vícehlasé doprovody přezdívalo The Beach Boys heavy metalu vznikla roku 1969 v Londýně a hned od začátku své existence měla úspěch. Více jak polovina alb Uriah Heep se umístila v žebříčku UK top 100 nebo Billboard album 200. Každý bez pochyb zná nejslavnější písně kapely Wizard a Lady in Black které nyní mají milióny poslechů na Youtube a kapela tak dodnes slaví úspěch na vyprodaných stadionech. Uriah Heep zahrají na Friends Festu v 19:00 před závěrečným ohňostrojem.

V současné době probíhají jednání se zástupci Velvyslanectví USA o opětovné účasti amerických Dragounů s bojovou technikou kteří měli v prvním ročníku u návštěvníků mimořádný úspěch. Na své si přijdou také milovníci historických amerických aut chromu a křídel. K vidění bude široká přehlídka vozů Ford americké motocykly velké trojky Harley-Davidson Indian a Victory.

Pravé americké rodeo doplní westernová show indiánská vesnice elektrický býk ukázky stylového oblečení a řada prodejních stánků. Ukázky bojů předvedou indiáni a military kluby z České republiky. Dále uvidíme ukázky typických amerických sportů jako lakros baseball street basketball a americký fotbal.

Za celý den se pak na dvou podiích vystřídá řada kapel s repertoárem jižanského rocku Elvis Presley a Revival Band Druhá tráva s Robertem Křesťanem či bluegrassová kapela Cop.

Občerstvení bude pochopitelně také v duchu poslání festivalu tedy burgery steaky a ostatní grilované dobroty. Chybět nebude ani soutěž v pojídání chilli ani stánky s whisky a burbony.

Chcete-li vyhrát vstupenky na Friend Fest do Pardubic odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

 

Datum ukončení soutěže: 9.8.2017

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o krásné CD Písničky TvMiniUni 3: Mezi hvězdami - www.veverusak.cz
Vyhrajte dva romány Nazdar vitamíne - www.klubknihomolu.cz
Téma týdne  dárky - www.veverusak.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace