SOUTĚŽ o kooperativní sci-fi hru FUSE REXhry - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kooperativní sci-fi hru FUSE REXhry - www.chrudimka.cz

Fuse je kooperativní scifi hra v reálném čase ve které se ocitáte se spoluhráči na palubě kosmické lodi na které kdosi nastražil spoustu bomb.

Každá hra trvá přesně 10 minut a během tohoto časového intervalu spolu musí hráči spolupracovat na odstranění všech bomb jinak loď vybuchne! Každá bomba je přestavována kartou na níž je zobrazena kombinace kostek potřebných k její deaktivaci. Hráč si vždy náhodně vybere tolik kostek kolik je hráčů a hodí s nimi. Všichni hráči se pak domlouvají kdo si vezme jakou kostku. Každý hráč si vždy může vzít pouze jednu. Zní to jednoduše: Správně rozdělit kostky mezi hráče. Jenže máte jen 10 minut a spoustu bomb. Nebudete mít čas zvažovat všechny možnosti. Sotva budete mít čas na někoho křiknout když vám bude chtít sebrat kostku kterou potřebujete vy. Zvládnete deaktivaci všech bomb včas?

Chcete-li vyhrát kooperativní sci-fi hru FUSE + žolíkovou kostku odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

 

Datum ukončení soutěže: 5.8.2017

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Křížovka o adventní kalendáře - www.vyhranasedm.cz
Soutěž o knihu Hadrový panák - www.vaseliteratura.cz
Vyhrajte zásobu plenek Pampers na celý rok! - www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/baby/baby-pleny/baby-pleny-soutez-pampers/
SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři historické detektivky Údolí stínu - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace