SOUTĚŽ o postřehovou hru DOBBLE DISNEY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o postřehovou hru DOBBLE DISNEY - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 14. 6.14. 7. 2023

Rychlost postřeh reflexy! Dobble Disney to je 57 různých symbolů 90 karet 10 obrázků na kartě a každé dvě karty spolu mají společný jen jeden obrázek!

Oslavte s Dobble 100. výročí Disney!

V této speciální edici klasické postřehové hry Dobble: 100 let Disney bude vaším úkolem najít dvě shodné postavy z vašich oblíbených filmů Disney a Pixar. Buďte prvním hráčem kterému se podaří pojmenovat jediný symbol který se nachází na obou kartách! Hra zahrnuje 90 karet a 5 miniher včetně naprosto nové minihry v této edici: Souboje hvězd!

Na každé z 90 kartiček se nachází 10 symbolů. Celkem je ve hře 91 jedinečných symbolů. Na dvou libovolných kartách je vždy pouze jeden symbol stejný. Buďte připraveni abyste ho našli jako první!

Chcete-li vyhrát postřehovou hru DOBBLE DISNEY 100. výročí odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některou z našich soc. sítí Facebook | Instagram.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 14.7.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace