SOUTĚŽ o kooperativní příběhovou hru DUNA: TAJEMSTVÍ RODU - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kooperativní příběhovou hru DUNA: TAJEMSTVÍ RODU - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 6. 6.6. 7. 2023

Arrakis planeta koření a nekonečného písku na vzdáleném okraji Impéria zmítaná intrikami konflikty a válkou která neušetří nikoho ani vás. Budete vrženi doprostřed sváru dvou mocných rodů soupeřících o vládu nad nechvalně proslulou Dunou. Krutý rod Harkonnenů se snaží zajistit si moc a zisky pomocí úskoků a vlády teroru. Ti kteří zachovali věrnost rodu Atreidů proti nim shromažďují síly odboje verbují povstalce z řad původních obyvatel trpících dlouhé roky pod harkonnenskou krutovládou.


DUNA: TAJEMSTVÍ RODU je kooperativní příběhovou hrou v níž se připojíte k hnutí odporu vzdorujícímu harkonnenské moci! Během originálního dobrodružství inspirovaného nejnovějším velkofilmem Duna bude vaším úkolem včas a s omezenými zdroji splnit sérii misí. Je nemožné projít všemi setkáními která hra nabízí a její příběh se bude proměňovat podle rozhodnutí a obětí jež budete během hry muset učinit. Podaří se odhalit tajemství Arrakisu právě vám?

Na konci každé kapitoly podá vaše skupina hlášení ve kterém na základě získaných informací určíte své další kroky. Tato hlášení také rozhodnou jakým směrem se bude celý příběh ubírat.

Hra nezná vítěze ani poražené. Namísto toho čeká na hráče jedinečný příběh utvořený jejich vlastními zážitky a rozhodnutími.

Přidejte se k odporu proti rodu Harkonnenů!


Chcete-li vyhrát kooperativní příběhovou hru DUNA: TAJEMSTVÍ RODU odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některou z našich soc. sítí Facebook | Instagram.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 6.7.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace