SOUTĚŽ o rodinnou hru DRACI V PRÁCI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o rodinnou hru DRACI V PRÁCI - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 29. 5.29. 6. 2023

Dráčci se práce nebojí! V této překrásně ilustrované rodinné hře budete dráčky zaměstnávat v obchodech kde se jim bude nejlépe dařit třeba v pekárně šperkařství nebo obchůdku s lektvary. Navíc můžete využívat zvláštní dračí schopnosti očarovávat obchody a třeba si i pořídit roztomilého dračího mazlíčka.

Draci v práci jsou rodinná hra překypující ilustracemi jak vystřiženými z dětské knížky. Má dost jednoduchá pravidla na to aby se stala nejoblíbenější hrou vašich dětí ale poskytuje dost prostoru pro rozhodování a strategii pokud se rozhodnete hrát s dospělejšími hráči.

Ve svém tahu budete umisťovat draky do obchodů produkujících suroviny a aktivovat jejich zvláštní schopnosti. Za suroviny můžete obchody očarovávat a získávat tak silné bonusy. Ale pozor v obchodech dochází volná místa! Díky tomu je hra interaktivní hráči si místa mohou zabírat nicméně na sebe nijak přímo neútočí a neškodí si.

Hledáte nekonfliktní hru s jednoduchými pravidly které pochopí i vaše děti ale zároveň si chcete s dospělejšími deskovkáři trochu zapřemýšlet? Draci v práci jsou jasná volba!

Chcete-li vyhrát rodinnou hru DRACI V PRÁCI odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některou z našich soc. sítí Facebook | Instagram.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 29.6.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace