SOUTĚŽ o karetní hru POD HVĚZDAMI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o karetní hru POD HVĚZDAMI - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 17. 4.17. 5. 2023

Příroda je uklidňující je to zdroj inspirace a poznání i podnět k zamyšlení. A přesně taková je i karetní hra Pod hvězdami která mechanismy volně navazuje na hvězdnou hru Hvězdáři je však určena pro více hráčů.

Přímočará pravidla a krátká herní doba kolem 30 minut se snoubí s nádhernými ilustracemi a na váš stůl přináší svěží vzduch a atmosféru letních nocí pod širákem.

Pod hvězdami je hra o sbírání sérií karet z různých biomů navštívíte tedy třeba poušť nebo deštný prales. V každém tahu hráč jednu kartu odloží na jedno ze sedmi polí a ze sousedního pole si karty vezme buď do ruky nebo do svého deníku. Ten je ovšem třeba skládat určitým způsobem abyste z něj získali co nejvíce bodů.

Pokud hledáte hru která nezabere celý večer ať už jako „vycpávku' mezi jinými hrami nebo když zrovna není čas a místo na obří desky Pod hvězdami je ideální volba i díky oblíbenému tématu přírody a nekonfliktním mechanikám.

Zavzpomínejte na čundry a baťůžkaření v přírodě nebo udělejte radost svým věčně cestujícím kamarádům a užijte si krásný večer Pod hvězdami.

Chcete-li vyhrát karetní hru POD HVĚZDAMI odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některou z našich soc. sítí Facebook | Instagram.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 17.5.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace