SOUTĚŽ o karetní hru POKLIDNÁ PLAVBA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o karetní hru POKLIDNÁ PLAVBA - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 13. 4.13. 5. 2023

Poklidná plavba vám dovolí se na chvíli zastavit a nerušeně se zamyslet nad nádherným rébusem. V této kooperativní hře totiž se svými spoluhráči nemůžete nijak komunikovat. Budete mít tedy dost prostoru přemýšlet jakou z překrásně ilustrovaných karet vyložíte a kam. Cílem hry je totiž vyskládat trasu plachetnice ke ztracenému ostrovu pomocí očíslovaných karet tak aby čísla na kartách z levého dolního do pravého horního rohu neustále stoupala.

Má to ale háček: pokaždé když vyložíte novou kartu vedle již položené karty musíte odhodit tolik karet jaký je rozdíl mezi jejich číselnými hodnotami; karty musíte odhodit také v případě že nemůžete žádnou z karet v ruce umístit. A pokud komukoli z hráčů karty dojdou hra končí.

Tato jednoduchá pravidla vám nechávají dostatek prostoru na dumání nad tím které karty si ponechat a které vyložit abyste nezkazili plány svým spoluhráčům. Pokud si navíc zapamatujete jaké karty jste odhodili výrazně tím zvýšíte šanci na úspěšné dokončení plavby.

Poklidná plavba je skvělou hrou pro ty kteří neholdují mečům nebo laserovým pistolím a dávají přednost klidné přemýšlivé zábavě. Díky přímočarým pravidlům a krátké herní době je navíc vhodná i pro začátečníky či mladší nebo naopak výrazně starší hráče.

Chcete-li vyhrát karetní hru POKLIDNÁ PLAVBA odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některou z našich soc. sítí Facebook | Instagram.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 13.5.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Proprarodiče.cz - soutěž o dámské i pánské hodinky nástěnné hodiny i budík - www.proprarodice.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace