SOUTĚŽ o rodinnou karetní hru KREVEŤÁK - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o rodinnou karetní hru KREVEŤÁK - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 10. 4.10. 5. 2023

Bytosti stejných barev spojte se. Kreveťák je jednoduchá duhová párty či rodinná karetní hra v níž sbíráte karty s podivnými bytostmi a snažíte se tak buď skórovat nebo ukrást karty protihráči. To je vše víc možností není.

Hráč který získá první 10 bodů nasbírá 10 karet vyhrává.

Karty mají na lícové straně jednobarevnou bytost na rubové straně pak mají zobrazeny tři barvy z nichž jedna odpovídá té lícové. Na začátku hry dostanou všichni hráči 4 karty které si vyloží lícem před sebe. Jakmile jsou na tahu vezmou si kartu z dobíracího balíčku a mají dvě možnosti jak s nimi naložit. Mohou:

skórovat v případě že karta odpovídá barevně kartě kterou již mají vyloženou přemístí obě karty na skórovací hromádku pokud neodpovídá prostě ji jen vyloží před sebe

krást v případě že karta odpovídá barevně protihráčově vyložené kartě seberou mu ji a i s líznutou kartu ji vyloží před sebe pokud neodpovídá prostě ji jen vyloží před něj.
Protože je barva bytosti na lícové straně vždy jednou ze tří barev na rubu mohou dělat vcelku promyšlená rozhodnutí zda raději krást či se pokusit skórovat.

Chcete-li vyhrát rodinnou karetní hru KREVEŤÁK odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některou z našich soc. sítí Facebook | Instagram.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 10.5.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace