SOUTĚŽ o karetní hru HANAMIKOJI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o karetní hru HANAMIKOJI - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 7. 4.7. 5. 2023

V karetní hře Hanamikoji se ocitnete ve společnosti krásných gejš. Pokusíte se získat si jejich přízeň tím že nasbíráte předměty které potřebují ke svým představením. Bude to chtít trochu odvahy spekulace a riskování.

Vítejte ve starém hlavním městě Hanamikoji ve slavné ulici kde se pohybují ty nejslavnější gejši. Gejši jsou elegantní půvabné ženy které ovládají výtvarné umění hudbu tanec a také řadu ceremonií a představení. Jsou respektovanými a zbožňovanými mistryněmi zábavy.

Abyste pro ně zajistili ty správné předměty budete muset přelstít soupeře a dokázat vyměnit ty méně důležité věci za důležité. Přízeň gejši si získáte pokud pro ni budete mít více předmětů odpovídajícího typu než soupeř. Získat si přízeň jediné gejši však nestačí k vítězství potřebujete okouzlit hned čtyři.


Chcete-li vyhrát karetní hru HANAMIKOJI odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 7.5.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace