SOUTĚŽ o kooperativní hru ČEKÁME MIMINKO - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kooperativní hru ČEKÁME MIMINKO - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 15. 3.15. 4. 2023

Narození dítěte je moment na který se nedokážeme nikdy dostatečně předem připravit. Přesto se snažíme nic nepodcenit a všechno dělat na sto procent.

No a pak když je ta chvíle tady jste vystrašení a nervózní co Vás všechno čeká a máte strach že na něco zapomenete. Toho už se bát nemusíte. V průběhu naší hry se dozvíte o většině věcí na které byste v rámci devíti měsíců plných očekávání mohli zapomenout!

Hra Čekáme miminko se snaží simulovat devět měsíců které od početí k narození vedou bez všech těch pocitů a stresu. V první řadě se snaží být zábavným rádcem a současně subjektivním návodem k tomu co všechno byste mohli potřebovat zařídit a na co by neměli nezapomenout. Doufáme že bude neocenitelným společníkem hlavně pro ty kteří si těhotenstvím prochází poprvé. Nechte se inspirovat ale hlavně se dobře bavte!

Chcete-li vyhrát kooperativní hru ČEKÁME MIMINKO odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 15.4.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace