SOUTĚŽ o deskovou hru Terracotta Army - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru Terracotta Army - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 27. 1. 27. 2. 2023

Zemřel císař Čchin Š'-chuang. Na jeho ochranu v posmrtném životě je třeba sestavit velkou armádu v podobě soch věrných bojovníků kteří budou stát na stráži v císařově hrobce. Patříte mezi ty kteří mají za úkol tuto velkolepou armádu vytvořit.


Ve hře Terracotta Army zastupujete talentované řemeslníky a umělce kteří pracují na stavbě velkolepé armády soch. Během hry sbíráte suroviny vylepšujete své dělníky a usilujete o přízeň císařových rádců. Vaším cílem je sehrát klíčovou roli v procesu vytváření terakotové armády a váš úspěch se měří vítěznými body. Během hry budujete terakotovou armádu společně se svými spoluhráči ale po skončení pátého kola se stane vítězem pouze jeden z vás ten kdo získá nejvíce bodů.

Během hry umisťujete miniatury bojovníků do mauzolea a vytváříte tak skupiny. Miniatury jedné skupiny mohou patřit více hráčům což je označeno různobarevnými základnami hráčů na těchto miniaturách. V mauzoleu může existovat i více samostatných skupin složených ze stejného typu miniatur.

Budete mít mnoho příležitostí získat body na základě své převahy či přítomnosti v určitých částech mauzolea. Abyste dosáhli nadvlády musíte být jediným hráčem s největším počtem konkrétních surovin nebo typů soch které jsou aktuálně bodovány. Abyste získali body musíte mít alespoň jednu konkrétní surovinu nebo typ sochy které jsou aktuálně bodovány.


Chcete-li vyhrát deskovou hru Terracotta Army odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 27.2.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace