SOUTĚŽ o hru pro malé detektivy ZVÍŘÁTKA PANA HOLMESE - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o hru pro malé detektivy ZVÍŘÁTKA PANA HOLMESE - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 25. 1. 25. 2. 2023

Hra plná zvířátek pro malé detektivy tak by se dala popsat Zvířátka pana Holmese. Vydejte se spolu s Sherlockovým psem Tobym a jeho kamarády vyřešit záhady odehrávající se ve slavné Baker Street. Na krabici této rodinné příběhové hry je sice uvedeno že je vhodná pro hráče od 10 let ale máme vyzkoušeno že si ji užijí i mladší vyšetřovatelé!

Spolu se zvířecími vyšetřovateli se během sedmi roztodivných případů vydáte prohledat jak Sherlockův pokoj tak zvířecí doupata a skrýše pod podlahou. Budete nacházet stopy a přiřazovat je ke správným místům tak abyste záhadě přišli na kloub.

Zvířátka pana Holmese přináší krásně odvyprávěné příběhy a nádherné ilustrace které potěší celou rodinu. Díky jednoduchým pravidlům a herní době okolo 45 minut se navíc děti opravdu zapojí do vyšetřování.

Nasaďte si tedy detektivní klobouky naleštěte lupu a vydejte se na stopu zločinu!


Chcete-li vyhrát hru pro malé detektivy ZVÍŘÁTKA PANA HOLMESE odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 25.2.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace