SOUTĚŽ o tři herní novinky RAVENSBURGER - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři herní novinky RAVENSBURGER - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 22. 12. 2022 22. 1. 2023

Vlkodlaci za úplňku

Nic pro strašpytly! Dokážete mistrovsky klamat a šálit? Nikdo si na vás nepřijde? Pak jste tu správně! Vklouzněte do jedné z dvanácti různých rolí a mějte se na pozoru: Kdo je zákeřný vlkodlak? A kdo neškodný vesničan? Máte jen jednu šanci to zjistit! Tato napínavá společenská hra vás s partou přátel zabaví klidně na celý večer. Vžijte se do jedné z nabízených rolí a rozjeďte napínavý příběh. Nechce se nikdo z vás ujmout role moderátora? Nevadí. Součástí hry je aplikace kterou si snadno a zdarma stáhnete do svého chytrého telefonu a pomocí nahrávek za vás převezme roli moderátora a provede vás celou hrou.


Kooperativní Labyrinth Team edice

V této kooperativní verzi Labyrintu všichni společně hrají proti Daedalovi duchovi labyrintu. Kolo za kolem hráči listují v Daedalově knize kouzel aby zjistili jaké překážky před ně postavil. Podaří se jim správně využít svou magii kterou disponují a chytře posouvat stěny aby našli všechny skryté poklady než se dostanou na poslední stránku knihy? Jedině tak budou moci vyhrát. Nikdy nekončící zábava je zaručena díky neustále se měnícímu nastavení hry!


Echoes Tanečnice tajemná audiohra

V síních honosného skotského sídla straší duch mladé dívky. Zaposlouchejte se do útržků jejího tragického příběhu sbírejte stopy a vyřešte záhadu její smrti.

Echoes to jsou napínavé detektivní hry pro celou rodinu i partu přátel. Jak dobře dokážete naslouchat zvukům ve svém okolí?

Ve hře echoes vyšetřujete záhady za použití svých speciálních schopností. Až budete zkoumat jednotlivé předměty uslyšíte ozvěny z minulosti tajemné zvuky a hlasy které vám umožní odhalit tajnou historii předmětů a seřadit události do správného pořadí. Aktivujte zvukové nápovědy naskenováním karet. Poslouchejte zvuky a dialogy které jsou propojené s herním materiálem. Najděte při poslechu všechny indicie poskládejte je do správného pořadí a vyřešte záhadu. Ke hře je nutné stáhnout zdarma aplikaci Ravensburger echoes která je kompletně namluvená v češtině vypravěč Václav Neužil.


Chcete-li vyhrát jednu ze tří herních novinek RAVENSBURGER odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 22.1.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace