SOUTĚŽ o rodinnou strategickou hru PALÁCE CARRARY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o rodinnou strategickou hru PALÁCE CARRARY - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 19. 12. 2022 19. 1. 2023

Jste hlavou šlechtického rodu který dostal od královského paláce příkaz zkrášlit 6 měst v regionu. S využitím cenných mramorových bloků z proslulých lomů v Carraře budete stavět budovy přidávat dekorace a umisťovat sochy abyste města naplnili mramorovými divy. Čas od času bude královská rodina hodnotit váš pokrok a odmění vás bohatstvím a/nebo vítěznými body. Ujistěte se že držíte krok s ostatními šlechtickými rody jež mají od krále stejné zadání. Protože pokud se vám to nepodaří váš rod skončí v zapomnění. Hra totiž může dospět ke svému závěru dříve než budete připraveni. Šlechtický rod který získá nejvíce bodů vyhrává.


Ve hře Paláce Carrary hráči nakupují co nejlevněji mramor z této slavné italské oblasti. Kararský mramor je zkrátka pojem. Má to však háček. Z jakéhokoli snížení ceny budou těžit i vaši soupeři. A tak se vám možná víc vyplatí investovat rovnou do staveb vytvořených z tohoto exkluzivního mramoru? Nebo se naopak chopíte příležitosti nakoupit mramor té nejvyšší kvality jakmile se ukáže že stavby z běžnějšího mramoru již nejsou tak lukrativní?

Toto druhé vydání přináší přepracovanou sadu pravidel a také zcela novou verzi pro pokročilé hráče která obsahuje mnoho nových strategií a způsobů bodování. Pokročilý režim hry přináší sochy které vám umožní bodovat vaše budovy mnoha novými způsoby. Připomeňte si tuto klasickou hru od slavných designérů Wolfganga Kramera a Michaela Kieslinga. Znovuobjevte kouzlo tohoto deskoherního klenotu vybroušeného k dokonalosti.


Chcete-li vyhrát rodinnou strategickou hru PALÁCE CARRARY odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 19.1.2023

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace