SOUTĚŽ o karetní hru Zaostřeno na zločin  Vražedný autor - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o karetní hru Zaostřeno na zločin Vražedný autor - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 16. 29. 12. 2022

1929. Rozlehlé panství za noci. Sir Knox zmizel těsně před recepcí kterou uspořádal u příležitosti dokončení své nejnovější tajemné novely.

Prozkoumejte místnosti. Vyslechněte služebnictvo a známé. Dejte však pozor na falešná vodítka autor je rozverný. Jde tedy o zločin nebo o žert? Pocta detektivkách Agathy Christie.

Zaostřeno na zločin je opravdové vyšetřování na 55 kartách. Příběh začíná velkou ilustrací. Abyste začali vyšetřovat stačí otočit karty a odhalit tak stopy které na místě činu zůstaly. Sami se pak rozhodnete které z vodítek budete sledovat dále.

Jakmile své vyšetřování dokončíte odpovězte na otázky. Kdo je viník? Jaké máte důkazy? Jaký měl motiv? Pak si přečtěte jak to opravdu bylo.

Chcete-li vyhrát karetní hru Zaostřeno na zločin Vražedný autor odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 29.12.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Nepřátelské stopy - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace