SOUTĚŽ o logickou hru MOŘE A SOUŠ - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o logickou hru MOŘE A SOUŠ - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 6. 19. 12. 2022

Moře a Souš je trochu hra a trochu hlavolam. Hrajete za moře nebo za souš nebo za kartografa při hře 3 hráčů. Každý hráč odehraje svůj tah přiložením jedné ze dvou oboustranných šestihranných destiček které má k dispozici. Tyto destičky obsahují náhodné uskupení částí moře a pevniny. Hráči střídavě umisťují své destičky aby společně vytvořili mapu.

Základní bodování probíhá uzavřením oblasti moře nebo souše. Za takto uzavřené oblasti získá body vždy pouze hráč hrající za právě uzavřený konkrétní element.

Obohacením jednodušší verze hry jsou speciální akce 'hraj znovu” a 'krádež” ty najdete na některých destičkách. Dále si hru můžete zpestřit volitelnými bodovacími moduly: orientační body hory a korály karavany a lodě. Hra končí jakmile je umístěna poslední destička. Vyhrává hráč nebo tým s největším počtem bodů.

Chcete-li vyhrát deskovou hru MOŘE A SOUŠ odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 19.12.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace