SOUTĚŽ o knihu Roberta Bryndzy OSUDNÉ SVĚDECTVÍ - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Roberta Bryndzy OSUDNÉ SVĚDECTVÍ - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 5. 18. 12. 2022

Detektiv Erika Fosterová se během večerní procházky v okolí svého nového domu v Blackheath ocitá na místě činu. Brutálně zavražděná žena je Vicky Clarkeová která měla svůj vlastní podcast o skutečných zločinech.

Poté co se Erika připojí k vyšetřování případu zjistí že Vicky pracovala na nové epizodě podcastu o sexuálním predátorovi který loví mladé studentky v okolí jižního Londýna a než se v hluboké noci vloupá k nim domů dlouho je sleduje. Jakmile Erika zjistí že všechny Vickyiny poznámky a zvukové nahrávky z jejího bytu v době její vraždy zmizely začíná jí být jasné že Vicky byla jen krok od odhalení útočníka jenž ji zavraždil proto aby nebyl odhalen a dopaden.

Pak ale přijde šok a Erika musí přehodnotit vše co si do té doby o Vicky myslela a věděla. A s omezeným množstvím indicií a téměř žádnými důkazy musí najít vraha než udeří znovu.


Chcete-li vyhrát jednu ze tří knih Roberta Bryndzy OSUDNÉ SVĚDECTVÍ odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 18.12.2022

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Nepřátelské stopy - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace