SOUTĚŽ o karetní hru BULÁNCI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o karetní hru BULÁNCI - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 4. 17. 12. 2022

Bulánci jsou karetní hra na motivy populární české PC hry. Druhá polštářová válka vrcholí. Již brzy se ukáže který polštář je nejtvrdší. Epické bitvy se rozdrobily do taktických úderných akcí.

Bulánčí důstojníci pobíhají z místa na místo nebo jen tak v kruhu a sestavují speciální komanda která by o výsledku rozhodla během okamžiku. Který vůdce se ukáže jako nejschopnější?

Ve hře vystupujete v roli bulánčího důstojníka který má za úkol sestavit co nejlepší speciální jednotku vojáků. Každá jednotka má jen čtyři členy v podobě karet ležících před hráčem. Nejsilnější jednotka vyhrává bitvu ale válka ještě nekončí. Je potřeba sestavit další a další jednotky dokud nezískáte 5 knoflíků a nedosáhnete hodnosti generál.

Chcete-li vyhrát karetní hru BULÁNCI odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 17.12.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace