SOUTĚŽ o tři knihy STEZKA ČESKEM - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři knihy STEZKA ČESKEM - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 3. 11. 16. 12. 2022

…může jít každý! Dobrodružství a radost z chůze zaručeny.
Kniha k prvnímu oficiálnímu přechodu po hranicích republiky.


Stezka Českem to je první oficiální přechod po hranicích republiky tvořící tisícikilometrovou trasu po jižní části a tisícikilometrovou po severní. Jak se z nápadu party nadšenců stane přechod ve stylu Pacifické hřebenovky nebo Camina který se dostane do největší světové aplikace dálkových treků a do amerického Forbesu? Proč dokáže takováto cesta během roku nadchnout tisíce lidí? A proč se na stezku vydalo několik psů kůň kuře ale pštros ještě ne?

Kniha obsahuje jednak informativní kapitoly ve kterých jsou popsány jednotlivé etapy rady jak se připravit na cestu na co si dát pozor nebo tipy na nejkrásnější místa ale také motivační kapitoly psány lidmi kteří se rozhodli na Stezku vypravit. Jsou to nadšenci jenž vyrazili jinak: mladé ženy které se vydaly poprvé na dálkovou trasu úplně samy maminky z Klubu minituristů putující s kočárky rodiny které cestu pojaly jako putování na více let pes co se svou paničkou obešel celou Stezku či lidé důchodového věku. Samostatná kapitola je věnována Trail Angels lidem kteří ve svém volném čase dobrovolně pomáhají poutníkům na Stezce nebo třeba bandě ze Sportovního klubu vozíčkářů která projíždí Stezku po etapách. A právě SKV je věnován autorský honorář.

Dočtete se také na jakých principech a zásadách je Stezka založena o Klubu českých turistů nebo třeba o udržitelném turismu.
Kniha je určena širokému čtenářskému publiku protože na Stezku Českem může vyrazit opravdu každý. A pokud se na ni necítí může si alespoň přečíst krásné a inspirativní příběhy těch kteří překonali sami sebe a vydali se na trasu která jim změnila život.

Ve FB skupině Stezka Českem je nyní téměř 37 000 členů další tisíce jsou na Instagramu. Stezka Českem spolupracuje s Klubem českých turistů a Czech Tourism. Připravuje se dokument a spousta dalších projektů. Další informace na www.stezkaceskem.cz

Chcete-li vyhrát jednu ze tří knih STEZKA ČESKEM odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 16.12.2022

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace