SOUTĚŽ o tři hry z oblíbené série JÍZDENKY PROSÍM! - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři hry z oblíbené série JÍZDENKY PROSÍM! - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 28. 11 11. 12. 2022

Jízdenky prosím! Vlak duchů

Vlak duchů je strašidelná verze oblíbené vláčkové hry Jízdenky prosím! Junior. Rodiče společně s dětmi sbírají karty slavnostních povozů obsazují trasy na mapě a snaží se navštívit co nejvíce míst v hrůzu nahánějícím městě. Hra je obohacená o získávání speciálních bonusů radniční a kolednický bonus které jim pomohou na cestě k vítězství.

Cílem hry je stát se prvním hráčem který splní 6 karet jízdenek. Troufnete si na tuto strašidelnou jízdu?


Jízdenky prosím! San Francisco

San Francisco je rychlá samostatně hratelná varianta hry Jízdenky prosím! v níž navštívíte sluncem zalité západní pobřeží U.S.A. Budete soupeřit o to kdo navštíví nejznámější místa ve městě a cestou nasbírá nejvíce suvenýrů.

Vítejte v zálivu! Zatímco se vykláníte z vozu proslulé lanové tramvaje tíží vás batoh plný suvenýrů. Sluneční paprsky se prodírají mlhou která vám zakrývá výhled na Alcatraz a Golden Gate Bridge.

Ve hře zvítězí hráč který bude mít na jejím konci nejvíce bodů.


Jízdenky prosím! Výhybka

Výhybka je vláčkový rébus z oblíbené rodiny her Jízdenky prosím! Otáčením lokomotiv a přesouváním vagónů na správné pozice se snažíte zajistit že každý vlak odjede přesně na čas. Plánujte pečlivě protože jen zřídkakdy jsou správné vagóny na správných místech a čas neúprosně běží.

Vítejte v roce 1900 v éře železnice!

Železnice spojuje všechna významná města v zemi a umožňuje lidem během několika dnů překonat i velké vzdálenosti. Vlaky jsou populární jako nikdy dříve a železniční depa překypují aktivitou jak se železničáři snaží přesunout všechny vagóny na správné odjezdové koleje. Vy jako správce celého depa v tom hrajete zásadní roli.


Chcete-li vyhrát jednu ze tří her z oblíbené série JÍZDENKY PROSÍM! odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 11.12.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace