SOUTĚŽ o kreslící party hru POŠLI TO DÁL! - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kreslící party hru POŠLI TO DÁL! - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 21. 11. 21. 12. 2022

Pošli to dál! je kreslící páry hra která funguje na principu tiché pošty avšak slovo nešeptáte spoluhráči do ucha ale kreslíte do bloku. Schválně jaké slovo doputuje až na konec stolu.

Funguje to tak že každý hráč obdrží kartu se slovy. To jaká slova se budou hádat určuje kostka. Jedná se o tajnou informaci. Každý pak své slovo kreslí do mazacího kroužkového bloku. Nakreslené slovo pošle hráči po pravici. Ten se pokusí identifikovat o jaké slovo se jedná a svou domněnku napíše na další stranu bloku. Blok pošle dalšímu hráči po pravici který se opět pokusí napsané slovo převést do kreslené podoby. Takto se pokračuje až k poslednímu hráči. Po té všichni hráči odhalí jaké slovo k nimi doputovalo a jak moc se liší od originálu.

Chcete-li vyhrát kreslící party hru Pošli to dál! odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 21.12.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace