SOUTĚŽ o deskovou hru TINDAYA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru TINDAYA - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 18. 11. 18. 12. 2022

Přežije váš kmen hněv bohů?

Ve hře Tindaya se ujmete role náčelníka jednoho z kmenů Imazighen obývajícího Kanárské ostrovy v 15. století. Budete se dělit o znalosti a suroviny s ostatními budovat svůj kmen a čelit pohromám které na vás sešlou zdejší bohové. Nevyhnete se ani invazi conquistadorů.

Všemocná dvojice bohů umí být milosrdná pokud dostane své obětiny. Avšak jejich požadavky mohou vyústit v lidské oběti. Pokud nesplníte přání těchto bohů jejich hněv se zhmotní v podobě výbuchů sopek zemětřesení a tsunami tak zničujících že hrozí zkázou celého souostroví.

Další zkouškou vašeho přežití bude invaze conquistadorů kteří chtějí ostrovy proměnit na poslední zastávku před cestou do ještě vzdálenějších zemí. Tito nemilosrdní a po zuby ozbrojení cizáci se nezdráhají položit své životy v boji o nadvládu nad ostrovy a jejich bohatstvím.

Naštěstí jsou na vaší straně dvě mocné vědmy které vám na vrcholu hory Tindaya vyjeví nadcházející události. Jedině tak se můžete připravit na pohromy kterým se nevyhnete.

Podaří se kmenům Imazighen přežít nebo nadejde konec jejich příběhu a spolu s ním i konec ostrovního ráje?

Chcete-li vyhrát deskovou hru TINDAYA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a
staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 18.12.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace