SOUTĚŽ o vstupenky na LORD OF THE DANCE - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na LORD OF THE DANCE - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 11. 24. 11. 2022

Lord of the Dance se stali světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením všech dob. Dosud je v 60 zemích na 5 světových kontinentech shlédlo neuvěřitelných 60 milionů diváků! Michael Flatley po celá léta i když již později sám aktivně nevystupoval dohlížel velmi přísně na kvalitu pódiového zpracování choreografie i výběr samotných tanečníků.

Nyní k 25. výročí připravil neúnavný a nestárnoucí Flatley jubilejní evropské turné a zároveň inovovanou verzi své slavné show. Kromě nových kostýmů skvělých speciálních efektů a rokenrolového světelného designu který doplňuje několik klidnějších momentů představení slibuje nadšený autor i nová taneční čísla a hudbu to vše pod názvem Lord of the Dance: 25 Years of Standing Ovation tedy 25 let ovací ve stoje.

Kdy čtvrtek 1. prosince 2022
Kde enteria arena Pardubice

Chcete-li vyhrát vstupenky na Lord of the Dance odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 24.11.2022

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace