SOUTĚŽ o rodinnou hru OVOCNÝ RÁJ - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o rodinnou hru OVOCNÝ RÁJ - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 4. 11. 4. 12. 2022

Vítejte ve šťavnatém světě kde lahodné ovoce roste doslova pod rukama. Sklízejte úrodu a zajistěte aby váš ostrov vzkvétal. Neobejdete se však bez chytrého plánování protože plněním objednávek si uvolníte cenné místo na ostrově ale musíte dávat pozor aby vám protihráči nevyfoukli ty nejzajímavější obory podnikání. Kterou cestou se vydáte?

Jak se hraje Ovocný ráj?
Každý hráč má vlastní herní plán ostrova kde hospodaří se svým prostorem a časem. Pomocí pohybu sběračů sklízí různé druhy ovoce které poté směňuje buď za objednávky lodí lodě zabírají cenný prostor ostrova vyřízením objednávky získají jednak místo pro další podnikání tak i vítězné body nebo za podniky které umístí na svůj ostrov podniky přinášejí různé benefity a také vítězné body. Hráč musí zvolit tu nejlepší strategii pro získání vítězných bodů protože čas je omezený. Jakmile jsou vydány všechny podnikatelské licence hra končí. Hráč s nejvíce vítěznými body vyhrává.

Chcete-li vyhrát rodinnou hru OVOCNÝ RÁJ odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 4.12.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Nepřátelské stopy - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace