SOUTĚŽ o deskovou hru PRADUB - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru PRADUB - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 28. 10. 28. 11. 2022

Uprostřed rozlehlého skrytého lesa stojí posvátný Pradub mocný a majestátní strom rostoucí zde již od počátku světa. Podle pradávných pověstí právě z jeho dřeva Vznešení stvořili první zvířata a lidi.

U jeho mohutných kořenů se pravidelně scházejí druidové různých řádů ze všech koutů země aby načerpali sílu z jeho slávy rozvinuli sebekázeň a projevili svou oddanost tomuto posvátnému stromu. Nejvyšší druidové žehnají svatým místům a vztyčují menhiry poseté runami. Bardi sbírají příběhy aby jimi lákali nové stoupence. Ovati čtou znamení jež poodhalují věci budoucí a Krkavčí spáry svou mocí chrání věrouku svých řádů.

Ve hře Pradub se stanete vůdcem jednoho ze čtyř různých druidských řádů. Vaším cílem je vzdát Pradubu čest. Jedině tak můžete být vybráni k poznání jeho tajemství. Chytře používejte karty shromáždění k provádění mocných akcí v chrámech obklopujících Pradub nebo získávejte odměny za suroviny a vítězné body postupem po jeho větvích. Vyvolávejte magické bytosti které poskytují trvalé bonusy nebo používejte mystické artefakty jako osobní akční políčka. Můžete dokonce stavět svatyně nebo menhiry aby váš řád mohl růst a rozšiřovat se. Podaří se vám dokázat Pradubu že je ho váš řád hoden? Podaří se vám odhalit tajemství Vznešených?

Hra je určena pro 1-4 hráče od 12 let. Pravidla jsou česky. Herní materiál je jazykově nezávislý.

Chcete-li vyhrát deskovou hru PRADUB odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 28.11.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace