SOUTĚŽ o knihu QUEEN: Všechny písně - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu QUEEN: Všechny písně - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 24. 10. 24. 11. 2022

Podrobný přehled všech alb a písní jedné z nejznámějších rockových kapel QUEEN.

Kniha sleduje životní dráhy Freddieho Briana Rogera a Johna od jejich debutu v roce 1973 přes zpěvákův předčasný skon až po Oscary ověnčený film Bohemian Rhapsody. Publikace analyzuje tvůrčí proces a natáčení jednotlivých skladeb a na jejích stránkách najdete fascinující a místy i neznámé nebo doposud nepublikované fotografie.

Queen: Všechny písně nabízí čtenářům pohled do zákulisního dění kolem fenomenální rockové kapely ať už se jedná o nahrávací studia ve Švýcarsku vyprodané koncerty v New Yorku a Tokiu či natáčení klipů v Londýně. Najdete v ní nejen rozhovory se všemi členy skupiny ale i vzpomínky a postřehy manažerů kostymérek hostujících hudebníků a přátel.


Chcete-li vyhrát knihu QUEEN: Všechny písně odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 24.11.2022

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Nepřátelské stopy - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace