SOUTĚŽ o čtyři CHYTRÉ KVÍZY pro děti - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o čtyři CHYTRÉ KVÍZY pro děti - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 17. 10. 17. 11. 2022

Mladší předškolák

Děti jsou svým způsobem zvídavé už od prvních vteřin na světě a s věkem jejich touha po vědění jen sílí. Předškolní děti ve věku 4-5 let si mohou s touto sadou kvízových otázek procvičit a obohatit své znalosti o okolním světě. Čtěte jim otázky a možnosti a uvidíte sami jak chytrého cvrčka doma máte.


Předškolák

Škola je pro pětileté šikuly ještě stále trochu opředená tajemstvím ovšem už se do ní začínají těšit a jsou zvědaví co se v ní všechno naučí. Než s tím začnou mohou se zábavnými kvízy procvičovat to co už o světě vědí. Pokud už vaši potomci umí číst nebo mají staršího sečtělého sourozence vystačí si s kartičkami sami. Budete-li ale znalosti promrskávat společně získáte skvělý přehled o tom jak chytrého máte doma parťáka.


Prvňák

Mami otázky už si přečtu sama! Prvňáčci se s touto sadou zábavných kvízů mohou klidně zavřít do pokojíčku a nenechat se nikým rušit.

Díky kartičkám si procvičí co už třeba brali ve škole nebo narazí na novinky o které se budou ještě víc zajímat. Ukažte svým potomkům že vzdělávání může být fajn hra.


Druhák

Ve škole už nejsou žádnými nováčky. Druháčci moc dobře vědí že učení může být někdy trochu nuda. Ale vy jim za pomoci zábavných kvízových kartiček ukážete že záleží jen na přístupu.

Nad otázkami či úkoly se budou bavit jako nad kteroukoli jinou hrou a mohou si tak znalosti ze školních lavic opakovat klidně i na cestách.


Chcete-li vyhrát jeden ze čtyř CHYTRÝCH KVÍZŮ pro děti odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 17.11.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace