SOUTĚŽ o tři časopisy z online knihkupectví Dobré Knihy - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři časopisy z online knihkupectví Dobré Knihy - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 12. 10. 12. 11. 2022

ABBA Kompletní příběh

Vzestup nejslavnější nahrávky a velkolepé návraty největší popové kapely všech dob

Nabitých 148 stran o skupině jejíž zvuk změnil popmusic! Příběh největší popové kapely v bohaté výpravě s unikátními archivními fotografiemi z překladové anglické edice u příležitosti turné Voyage.

Existuje jen málo skupin které ovlivnily podobu populární hudby tak zásadním způsobem jako ikonický švédský kvartet ABBA. Čtveřice talentovaných umělců Agnetha Björn Benny a Anni-Frid naplnila slova svého nejslavnějšího hitu a dokázala že vítěz bere vše. Získala bohatství i celosvětovou proslulost především však čestné místo mezi popovými legendami.

Ponořte se s námi do hudební historie a zjistěte jak dva manželské páry s kořeny ve folkrockové hudbě dokázaly vystoupat na trůn vládců světových diskoték. Provedeme vás příběhem slavné čtveřice od nejistých začátků přes velkolepé vítězství v Eurovizi po masivní vlnu abbamánie která zasáhla všechny kontinenty a dodnes také zásluhou fvou filmových hitů úplně nepominula.

V knize vám detailně představíme všech devět studiových alb která přepsala popovou historii včetně včetně fanoušky vymodleného a nejnovějšího Voyage . Přiblížíme vám atmosféru světových turné nastíníme jak se kapele podařilo chrlit jeden megahit za druhým i když se osobní život jejich členů zvolna rozpadal i to jak po čtyřech desetiletích dokázala uspořádat fenomenální comeback. Ponořte se s námi do světa okázalých kostýmů blýskavých flitrů a podmanivých melodií které v mnoha zemích světa zlidověly!Kytara pro každého

Vizuální příručka z edice Jak na to: Naučte se hrát na kytaru! Technika hry akordy otázky odpovědi. Folk rock klasika…Efekty a nahrávání. Ladění a údržba nástroje.

Kytara patří k vůbec nejoblíbenějším hudebním nástrojům na světě. Často po ní sáhnou nováčci bez předchozích zkušeností protože umožňuje vyzkoušet pestrou škálu nejrůznějších stylů a žánrů. Při nácviku prvních akordů se vaše hudební sny mohou zdát velmi vzdálené ať si chcete zahrát pár písniček pro radost nebo se chystáte vyprodávat velké koncertní haly. Nenechte se však odradit. Pokud věnujete kytaře dostatek času a soustředění výsledky se brzy dostaví. Spolehlivým partnerem se přitom stane tato přehledná příručka Kytara pro každého. Usnadní vám první kroky poradí při výběru nástroje pomůže vybudovat pevné základy pro váš další hudební rozvoj. Naučíte se všemu potřebnému od jednoduchých durových akordů přes čtení tabulatur po vybrnkávání ohýbání strun a základy improvizace. Dozvíte se jak vám na vaší cestě pomohou moderní technologie zkusíte si zahrát ve stylu oblíbených kytarových mágů získáte i neocenitelné rady pro vlastní písňovou tvorbu. V doprovodných video lekcích a audio nahrávkách dostupných online si přitom můžete ověřit zda postupujete správně. Uchopte kytaru zalistujte v naší knize a staňte se kytarovým hrdinou!Legendy Formule 1


Poznejte osobnosti Formule 1 od průkopníků motorového sportu přes ikony zlatého věku po současné mistry!

Závody Formule 1 už více než sedmdesát let patří k nejdramatičtějším nejúchvatnějším a nejsledovanějším sportovním událostem. Miliony fanoušků každý rok se zatajeným dechem sledují strhující souboje ve zběsilé rychlosti při kterých není nouze o nebezpečí a obstojí v nich jen skutečně špičkoví piloti. Právě mimořádné osobnosti a jejich vzájemná rivalita dokázaly šampionát Formule 1 vždy povýšit na mimořádnou podívanou.

Na stranách překladové publikace od tvůrců britského magazínu Total 911 se představí ti nejlepší z nejlepších. Od průkopníků typu Juana Manuela Fangia nebo Jima Clarka přes ikony zlatého věku Formule 1 k nimž patřil například Alain Prost Ayrton Senna nebo Nigel Mansell po mistry posledních dekád včetně Michaela Schumachera Lewise Hamiltona a Maxe Verstappena. Připomeneme nejúchvatnější závody nejobávanější okruhy a nejúspěšnější stáje F1. Připoutejte se a uchopte pevně volanty čeká vás zasvěcený průvodce nejrychlejším sportem na planetě!Chcete-li vyhrát jeden ze tří časopisů z online knihkupectví Dobré Knihy odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 12.11.2022

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace