SOUTĚŽ o deskovou hru Hadriánův val - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru Hadriánův val - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 3. 10. 3. 11. 2022

Roku 122 navštívil římský císař Publius Aelius Hadrianus svá území na severu Británie a poprvé tehdy na vlastní oči spatřil ničivé následky bojů mezi římskými legiemi a divokými Pikty. Na důkaz nadvlády Říma tehdy přikázal postavit val který by oddělil kmeny Piktů od zbytku podmaněné Anglie. Val byl od počátku zamýšlen jako impozantní stavba a táhnul se celých 80 římských mil od pobřeží k pobřeží.

Ve hře Hadriánův val se každý hráč stane jedním z římských generálů kteří dostali rozkazem postavit takzvané mílové pevnosti a přilehlé části valu. V průběhu šesti let kol budou hráči budovat své pevnosti a valy střežit hranice a lákat do pevnosti běžné obyvatele a řemeslníky kteří jim rádi poslouží pokud o ně bude dobře postaráno. Nejdůležitějším úkolem je ovšem bránit pýchu římského impéria před nájezdy bojovných Piktů. Generál kterému se podaří nashromáždit nejvíce slávy udatnosti a disciplíny a zároveň se vyhnout ostudné nevoli svými činy prokáže že je příkladným občanem impéria a císař jej odmění titulem.

Hra je určena pro 1-6 hráčů od 12 let. Pravidla jsou v češtině. Herní materiál je v češtině.

Chcete-li vyhrát deskovou hru Hadriánův val odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 3.11.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace