SOUTĚŽ o strategickou hru STROGANOV - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o strategickou hru STROGANOV - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 4. 9.4. 10. 2022

Sedmnácté století. Carské Rusko se začíná rozpínat směrem na východ s cílem obsadit území mrazivé Sibiře. Tato kapitola dějin je neoddělitelně spjata s rodem Stroganov.

V průběhu hry Stroganov se pokusíte získat co nejkvalitnější kožešiny nashromáždit bohatství a vysloužit si slávu během každoročních poutí přes širou Sibiř. Na jaře v létě a na podzim budete putovat dalekými kraji a domů se vrátíte vždy až v zimě. Po čtyřech letech herních kolech se vítězem stane ten kdo nejlépe využil své akce a nasbíral nejvíce vítězných bodů.

Každý rok musíte postoupit krajinou dál na východ. Pokud chcete doputovat ještě dál můžete využít koně. Jakmile postoupíte smíte provést základní akci například lov zvěře na kožešiny zisk mincí či obchod. Nakonec budete moci provést pokročilejší akce kupříkladu navštívit osadu vystavět jurtu přijmout carský příkaz vzít si kartu zřídit loveckou boudu či skoupit pozemek. Díky těmto akcím objevování nových krajů a třeba i krátkým příběhům budete získávat vítězné body.

Na zimu se vždy vrátíte domů do Ťumeně a připravíte se na nadcházející rok.

Po čtyřech letech hra končí. Hráči získají značnou část bodů za získané desky krajiny splněné carské příkazy vystavěné lovecké boudy kožešiny a další položky. Tato středně náročná hra jistě potěší jak fanoušky Andrease Stedinga tak milovníky euroher!

Chcete-li vyhrát strategickou hru STROGANOV odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 4.10.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace