Moje báječná zaHRAda: VELKÁ BLOGERSKÁ SOUTĚŽ MARIMEX 2022 - www.marimex.cz - www.marimex.cz

Moje báječná zaHRAda: VELKÁ BLOGERSKÁ SOUTĚŽ MARIMEX 2022 - www.marimex.cz - www.marimex.cz

Oprašte klávesnice nažhavte foťáky a kamery! Velká blogerská soutěž s Marimex právě startuje. Napište nám jak jste ze své zahrady nebo terasy udělali místo setkávání a zábavy pro celou rodinu. Doplňte text o fotky nebo video a zapojte se do soutěže o ceny.

Autory nejlepších článků odměníme vířivým bazénem a poukazy na nákup v našem e-shopu. Zúčastnit se může každá blogerka i bloger kteří se chtějí podělit o své zkušenosti a zážitky spojené se zvelebováním zahrady nebo terasy.Jak se zapojit
Pošlete registrační e-mail na adresu soutez@marimex.cz
Předmět e-mailu: MOJE BÁJEČNÁ ZAHRADA 2022 - registrace
Znění e-mailu:
Dobrý den chci se zapojit do soutěže MOJE BÁJEČNÁ ZAHRADA 2022. Zde je odkaz na můj blog: odkaz na váš blog
S pozdravem
Vaše jméno
Počkejte na potvrzující e-mail který vám přijde nejpozději do 3 dnů.

Přišlo vám potvrzení? Můžete se pustit do psaní článku o vaší zahradě nebo terase. Minimální rozsah je 1500 slov. Fotky nebo video vám rozhodně přinesou plusové body. Do soutěže můžete použít i již hotový článek. Vždy ale musíte připojit ke článku soutěžní větu viz následující bod!

Na závěr článku připojte větu: „Dejte modrou zábavě s Marimex.cz.” a odkažte na naši hlavní stránku.
Můžete vyzvat své blogující kamarády nebo členy rodiny ať se také zapojí.

Hotové články nám pošlete do 23:59 dne 15. 8. 2022 na adresu soutez@marimex.cz s předmětem: MOJE BÁJEČNÁ ZAHRADA - soutěžní článek. Tak nám dáte vědět o tom že je váš článek venku.
Znění e-mailu:
Dobrý den posílám článek do soutěže MOJE BÁJEČNÁ ZAHRADA 2022. Zde je odkaz: odkaz na článek
S pozdravem
Vaše jméno


Ceny
Prvních 25 zúčastněných dostane jako odměnu za svůj článek poukaz na nákup v našem e-shopu v hodnotě 1 000 Kč. Ze všech článků poté vybereme 1 autora který navíc vyhraje speciální cenu v podobě vířivého bazénu Simple Spa Bubble.

Pravidla a podmínky účasti
Soutěž je určena všem autorům kteří mají vlastní blog. Pro zapojení do soutěže musíte splnit všechny body ze sekce Jak se zapojit. Články musí dorazit na náš e-mail soutez@marimex.cz do 23:59 dne 15. 8. 2022.

 

Datum ukončení soutěže: 15.8.2022

Kategorie: Ostatní


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace