SOUTĚŽ o vstupenky na Friends Fest 2022 - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na Friends Fest 2022 - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 19. 7. 1. 8. 2022

Friends Fest 7. ročník oblíbeného multižánrového festivalu plného Ameriky

I letos se tradičně na dostihovém závodišti v Pardubicích uskuteční multižánrový zážitkový open-air festival Friends Fest který vznikl z aktivity firem sdružení a jednotlivců kteří mají pozitivní vztah k Americe a věnují se dlouhodobě obchodním či kulturním aktivitám spojeným s USA.

Těšit se můžete na přehlídku automobilů Ford od A do Z. Značka Ford Motor Company která je často nazývaná pouze zkratkou „Ford' je nedílnou součástí Friends Festu. Během dvou přehlídek vám ukážeme historické modely i současnou produktovou řadu. Představíme vám jak legendární Ford Mustang a jeho vývoj v čase tak i ostatní modely které znáte ze starých amerických filmů.

Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Pověstnou třešničkou bude nejznámější tank druhé světové války M4 Sherman. Na festival dorazí i američtí dragouni a jednotka Armády České republiky. Festival opepří sportovně zábavná dřevorubecká show Timbersports. K vidění budou ukázky amerických sportů rytmická taneční a bubenická vystoupení oku lahodící stylové módní přehlídky a tradiční závod v pojídání chilli.

Vyvrcholením sobotního programu bude vystoupení Udo Dirkschneidera se svojí skupinou U.D. O který na Friends Festu kromě jiného představí své aktuální album nesoucí název Game Over. Další kdo v hudebním programu vystoupí je významným muzikant střední generace českého bigbítu a autor mnoha dnes již klasických hitů David Koller který se nejvíce proslavil jako lídr rockové skupiny Lucie.

Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím kde bude možnost ochutnat něco z americké gastronomie. Pro děti bude připraven velký dětský den s mnoha soutěžemi a atrakcemi.

Všichni si určitě přijdou na své od těch nejmenších capartů po nejstarší ročníky.
Proto neváhejte a přijďte 13. srpna na dostihové závodiště v Pardubicích a domů si pak odneste kousek té své Ameriky!

Kdy sobota 13. srpna 2022
Kde dostihové závodiště Pardubice

Chcete-li vyhrát jednu z deseti vstupenek na FRIENDS FEST odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky či sledujte některé z našich sociálních sítí Facebook Twitter či Instagram.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 1.8.2022

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace