Zažijte atmosféru Karlových Varů s Fashion Arénou - fashion-arena.cz

Zažijte atmosféru Karlových Varů s Fashion Arénou - fashion-arena.cz

Nejnavštěvovanější tuzemské outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet připravilo pro své návštěvníky unikátní soutěž. Jejich zákazníci se mohou zapojit do soutěžte o dva pobyty na tři dny v pětihvězdičkovém hotelu Savoy Westend v Karlových Varech. Součástí výhry je i snídaně formou bufetu a neomezený vstup do luxusního wellness.

Jedinou podmínkou je během letních prázdnin 1. července 31. srpna nakoupit ve vybraných obchodech minimálně za 5 000 Kč a použít kartu či aplikaci Fashion Club. Tím se automaticky zákazník zapojí do soutěže následně v září proběhne slosování dvou výherců kteří pojedou na dovolenou do nejkrásnějšího lázeňského města u nás.

Savoy Westend je jedním z nejexkluzivnějších hotelů v Karlových Varech. Celý areál hotelu čítající několik vil patří mezi architektonicky nejkrásnější v Evropě. Relaxovat můžete v sauně jacuzzi solné jeskyni nebo během nespočtu procedur. Pokud vyhledáváte aktivnější odpočinek v okolí najdete například tenisové kurty či golfové hřiště nebo přímo v hotelu můžete navštívit fitness a plavecký bazén. Kompletní pravidla soutěžen naleznete na https://fashion-arena.cz/fashion-club-soutez-hotel-savoy.

 

Datum ukončení soutěže: 31.8.2022

Kategorie: Zážitky & dovolená


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace