SOUTĚŽ o budovatelskou hru SVĚT DIVŮ - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o budovatelskou hru SVĚT DIVŮ - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 21. 6. 21. 7. 2022

Ve hře Svět divů se postavíte do čela rozpínavého impéria a jako takový si budete muset vybrat jakou cestou se vydáte vstříc budoucnosti. Budete každopádně muset vyvíjet vaši civilizaci rychleji a lépe než konkurenti. Když si svoji expanzi pečlivě naplánujete a vytvoříte si tak spolehlivou produkci může se vám podařit ovládnout celý svět.

Svět divů je hra s karetním draftem hráči si přeposílají karty a berou si z nich ty které potřebují nebo zamezují protivníkům aby se k nim určité karty dostaly a budováním vlastního mechanismu získávání zdrojů pro 1 až 5 hráčů. V každém kole si hráči mezi sebou rozeberou po 7 kartách a pak si vyberou které budou recyklovat za okamžitý zisk zdrojů a které si nechají ke stavbě která pak bude produkovat zdroje každé kolo nebo přímo získávat vítězné body.

Když se takto hráči vybuduje karta přidává se do jeho impéria kde mu bude každé kolo zvyšovat produkci. Je tu ale jedno specifikum produkční fáze má totiž své speciální pořadí. Stavbu bude tak třeba plánovat pečlivě.


Chcete-li vyhrát budovatelskou hru SVĚT DIVŮ odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 21.7.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Nepřátelské stopy - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace