SOUTĚŽ o vstupenky na Hrady CZ  Kunětická hora - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na Hrady CZ Kunětická hora - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 13. 6. 13. 7. 2022

Letní putovní hudebně-kulturní festival Hrady CZ je zpět v plné síle a své návštěvníky letos přivítá v průběhu léta znovu osmkrát na koncertech i v prostorách hradů na území Čech a Moravy. Fanouškům nabídne to nejlepší z české a slovenské hudební scény v čele s kapelami Rybičky 48 a Chinaski. Návštěvníci sedmnáctého ročníku tohoto legendárního putovního festivalu se budou moci dále těšit na kapely Divokej Bill Mig 21 nebo Mirai či interprety Tomáše Kluse Pokáče Annu K. a další kapely a hudebníky. Festival Hrady CZ odstartuje v pátek a sobotu 15. a 16. července tradičně na hradě Točníku a dále se každý následující pátek a sobotu představí na Kunětické hoře Švihově Rožmberku nad Vltavou Veveří Hradci nad Moravicí Bouzově a své letošní putování uzavře 2. a 3. září na Bezdězu. V ceně sobotního lístku na festival je vždy vstup na hrad zdarma.

Festival Hrady CZ se letos odehraje na Točníku ve Středočeském kraji 15. 16. 7. na Kunětické hoře v Pardubickém kraji 22. 23. 7. na Švihově v Plzeňském kraji 29. 30. 7. v Rožmberku nad Vltavou v Jihočeském kraji 5. 6. 8. na Veveří v Jihomoravském kraji 12. 13. 8. na Hradci nad Moravicí v Moravskoslezském kraji 19. 20. 8. na Bouzově v Olomouckém kraji 26. 27. 8. a na Bezdězu v Libereckém kraji 2. 3. 9..

Kdy 22.23. července 2022
Kde Hrad Kunětická hora

Chcete-li vyhrát vstupenky na Hrady CZ Kunětická hora odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 13.7.2022

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o dobrodružnou rodinnou hru ČAROKNIHA - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace