SOUTĚŽ o strategickou hru BRAZIL: IMPERIAL - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o strategickou hru BRAZIL: IMPERIAL - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 9. 6. 9. 7. 2022

Vžijte se do role jednoho z velkých panovníků minulosti a prokažte svoji statečnost! Získáte rozsáhlé a bohaté území avšak cesta k prosperitě je plná výzev.

V Brazil: Imperial budete prozkoumávat nová území spravovat zdroje stavět budovy vytvářet obchodní prostředí získávat podporu největších osobností země a verbovat silnou armádu abyste uhájili své zájmy proti konkurenčním státům. Pokud se správně rozhodnete můžete splnit mise a postoupit do pokročilejšího historického období. Získáte tak nové zajímavé možnosti rozvoje a vítězné body navíc. Pamatujte jen ten nejlepší panovník si nakonec zaslouží titul brazilského císaře a vybuduje novou éru prosperity svobody a míru!

Na modulárním herním plánu ztvárňujícím skutečné brazilské regiony využijete kombinaci worker placementu area majority a jednotlivých schopností k vybudování říše v Brazílii mezi 16. a 19. stoletím. Začínáte výběrem jednoho z dostupných panovníků a jeho osobní herní desky a komponent. Někteří panovníci jsou silní v boji zatímco jiní upřednostňují vědu nebo průzkum. Po výběru panovníka obdržíte úkoly které vás posunou do nové éry čímž získáte přístup k dalším mocenským stavbám při přechodu do druhé a třetí éry hry a poté si vyberete výchozí bod na společné mapě.

Brazil: Imperial byla vyvinuta jako „Euro X' nový herní koncept kombinující eurohry ve kterých sbíráte a spravujete zdroje a hry 4X ve kterých objevujete expandujete využíváte a vyhlazujete. V této hře byl také představen nový koncept map. Všechny mapy jsou odlišné a vytvořené pomocí modulárních hexových desek které ztvárňují skutečné oblasti Brazílie a světa. V každé hře se můžete zaměřit na správu zdrojů boj nebo kombinaci obojího v závislosti na volbě panovníka a interakci s ostatními hráči.


Chcete-li vyhrát strategickou hru BRAZIL: IMPERIAL odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 9.7.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Brány Evropy - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace