Fashion Aréna odstartovala letní soutěž o exotickou dovolenou v Maroku - https://fashion-arena.cz

Fashion Aréna odstartovala letní soutěž o exotickou dovolenou v Maroku - https://fashion-arena.cz

Nejnavštěvovanější outletové centrum Fashion Arena Prague Outletu pro své věrné zákazníky připravilo v rámci letní kampaně soutěž o osmidenní all inclusive dovolenou v pětihvězdičkovém hotelu v Maroku pro dvě osoby. Soutěž je pořádána ve spolupráci s ověřenou cestovní kanceláří Exim Tours.

Soutěž je pro zákazníky Fashion Arény podmíněna členstvím v jejím věrnostním programu Fashion Club a nákupem v minimální hodnotě 7 000Kč který musí být uskutečněn během června. Zákazník bude do slosování o výhru zařazen automaticky stačí pouze aby při nákupech v zapojených obchodech použil kartu Fashion Club či aplikaci v chytrém telefonu.

Vyhlášení soutěže proběhne do 14 dnů po ukončení soutěže. Výherce bude kontaktován prostřednictvím e-mailové adresy. Soutěže se mohou zúčastnit jak stávající členové Fashion Clubu tak i nově registrovaní. Více informací a kompletní pravidla naleznete na webové stránce https://fashion-arena.cz/fashion-club-soutez-exim-tours.

 

Datum ukončení soutěže: 30.6.2022

Kategorie: Zážitky & dovolená


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace