SOUTĚŽ o pět knižních novinek z Knižního klubu - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pět knižních novinek z Knižního klubu - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 24. 5. 24. 6. 2022

Jiná třída

Během třiceti let na základní škole St. Oswald´s viděl učitel Roy Straitley přicházet i odcházet různé typy chlapců. Každá třída vždy měla své klauny rebely i patolízaly. Nikdy neměl svého favorita nikdy nikoho neprotežoval. Ale jednou za čas se zničehonic objevil chlapec který takříkajíc nezapadal do žádné známé škatulky. Potížista. Chlapec se stínem v srdci.

Doba pokročila a i úctyhodnou školu Roye Straitleye zasáhla vlna modernizace. Nové technologie nová móda a jiní žáci. Straitley se snaží svým osobitým způsobem přizpůsobit neodvratné budoucnosti ale stále ho pronásleduje stín minulosti chlapec který mu již dvacet let nedá spát. Chlapec jenž je schopen všeho.


Najdi mě

Benjamin Fisher usvědčený sériový vrah se po letech mlčení rozhodne prozradit kam pohřbil těla svých obětí. Pod jednou podmínkou: cesty se musí zúčastnit i jeho dcera kterou od svého zatčení neviděl. Reni Fisherová cítí že obětem něco dluží.

Celý život se snažila vypořádat s tím že je dcerou sériového vraha. Tahle skutečnost ji přesto pronásleduje na každém kroku a Reni doufá že se jí teď podaří za děsivou minulostí konečně udělat tečku. Detektivové ale brzy zjišťují že sériový vrah je mistr manipulátor a noční můra ještě zdaleka není u konce…


Oko za oko

Inspektorka Kate Youngová bere léky a vyrovnává se s traumatem. Je sice nejlepším detektivem u policie ale poté co její špatný úsudek málem zapříčiní veřejnou katastrofu její šéfové usoudí že jediné co potřebuje je dovolená. Když ji však vedení povolá zpět kvůli novému případu Kate se vrací tvrdší a ostražitější.

Nemilosrdně se pouští do pátrání po sériovém vrahovi který své oběti mučí a zanechává stopy jejichž prostřednictvím se vysmívá policii. Povzbuzována svým mužem reportérem začíná Kate tušit že vrah je možná blíž než si vůbec dokázala představit. A při odhalování pravdy rozplétá síť tajemství a lží přičemž co skrývat mají i její nejbližší.


Smrt přichází na prohlídku

Chamtivost zrada a vražda v okouzlujících přímořských kulisách úvodní díl nové švédské detektivní série v nestárnoucím a stále oblíbeném stylu klasické krimi Agathy Christie. Realitní agentka a populární moderátorka Jessie Andersonová je nalezena mrtvá v jednom z předváděných domů. Věhlasný stockholmský inspektor Peter Vinston který tu pobývá kvůli své dceři je okamžitě vtažen do vyšetřování.

Společně s místní policistkou Tove Espingovou zjišťují že Jessie mohl mít důvod zabít téměř každý kdo s ní a s tou vilou měl co do činění. Některá z idylických zahrad rozkvetlých luk či písečných zátok skrývá vraha…


Vražedné pohádky

V Bernu byla objevena umělecky inscenovaná mrtvola. Vrah vyryl do její kůže tajuplný znak. Nezůstane jeho jedinou obětí. Nizozemský případový analytik Maarten S. Sneijder a komisařka Spolkového kriminálního úřadu Sabina Nemezová pronásledují pachatele který jim zanechává krvavé nápovědy a zároveň je vždy o krok před nimi.

Mezitím mladá psycholožka Hannah narazí ve vězení na psychicky abnormálního zločince Pieta van Loona. Toho kdysi dostal za mříže Sneijder. Teď se ale tento vězeň stává klíčovou postavou v ďábelské hře…


Chcete-li vyhrát jednu z pěti knižních novinek z Knižního klubu odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 24.6.2022

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace