SOUTĚŽ o vstupenky na Prima FRESH festival do Pardubic - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na Prima FRESH festival do Pardubic - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 22. 5. 3. 6. 2022

Kuchařská esa v čele se Zdeňkem Pohlreichem delikatesy světové úrovně špičkové restaurace škola kávy vinaři i malé pivovary a k tomu koncerty. To je stručný výčet toho co nabídne Prima FRESH festival 2022 který odstartuje v sobotu 11. června v Pardubicích.

V sobotní podvečer se o pořádný mejdan postará kapela Lake Malawi. Ve vinařské zóně se o atmosféru v sobotu postará Cimbálová muzika Denár. V minulém roce ovace sklidil Hermès Karel a nebude chybět ani tentokrát jeho koncertu patří nedělní odpoledne.

Na Big Green Egg Cooking stage se po boku Zdeňka Pohlreicha objeví také Veronika ´Besky´ Danišová známá z televizní show a Honza Horký kapitán českého Národního týmu kuchařů a finalista Global Chefs Challenge.

Kdy 11.12. června 2022
Kde Areál dostihového závodiště Pardubice

Chcete-li vyhrát vstupenky na Prima FRESH festival do Pardubic odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 3.6.2022

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž: Překyselení organismu - www.zentrichovaapatyka.cz
SOUTĚŽ o fitness a rehabilitační pomůcku MARRKO CORE - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace