SOUTĚŽ o vědomostní hru DESÍTKA: HARRY POTTER - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vědomostní hru DESÍTKA: HARRY POTTER - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 20. 5. 20. 6. 2022

Speciální vydání vědomostní hry Desítka s tisícovkou otázek týkajících se Harryho Pottera. Hra obsahuje celkem 100 různých okruhů v nichž svou úroveň znalostí najdou jak příležitostní tak skalní fanoušci tohoto filmového mága.

Desítka je vědomostní hra ve které hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Všichni hráči dostanou šanci odpovídat v každém okruhu otázek. Pokud odpovíte správně získáte jeden z žetonů odpovědí jako bod. Když jste znovu na tahu můžete hledat další správnou odpověď. V tu chvíli ovšem podstupujete riziko že body získané dříve v tomto okruhu ztratíte. Budete hrát na jistotu nebo riskovat? Ve hře je 100 okruhů 1000 otázek a 1000 správných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném Smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí. Desítka je skvělá hra obzvláště vhodná na cesty.

Chcete-li vyhrát vědomostní hru DESÍTKA: HARRY POTTER odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 20.6.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace