SOUTĚŽ o vstupenky na TRAKTOR do Hlinska - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na TRAKTOR do Hlinska - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 16. 5. 16. 6. 2022

Po dvou letech skončilo turné Monster Meeting které kapelu i fanoušky provedlo událostmi posledních dvou let. To byl také poslední tah na Šachoffnici kterým se uzavřela úspěšná etapa dosavadní úspěšné koncertní cesty Traktoru.

Ale šach-matem nic nekončí naopak! Traktor svoji hru hraje dál a zve fanoušky na největší turné v jeho historii! K výročí 20 let na ostravském zimním stadionu přidává další halové a open air koncerty! Kostky jsou tedy vrženy a v prodeji jsou nyní lístky na turné k novému albu. To nese název Sedmá strana kostky a již nyní je oceněné zlatou deskou. Kapela na tour přiveze nejen songy z nového alba a osvědčené hity ale i poctivou a zároveň velkolepou rockovou show!

Kdy 18. června 2022 od 18:00
Kde Amfiteátr Rychtář Hlinsko v Čechách

Chcete-li vyhrát vstupenky na TRAKTOR do Hlinska odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 16.6.2022

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Štěstí voní jako chleba - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace