SOUTĚŽ o dvě dětské hry z vydavatelství DINO TOYS - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dvě dětské hry z vydavatelství DINO TOYS - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 11. 5. 11. 6. 2022

Kvantum

Neomezujte se při hrách jen na Zemi a vyrazte s dětmi dobývat neprobádané planetární soustavy. Přímo vesmírná zábava vás čeká při hraní rodinné hry Kvantum kterou vás bude provázet partička mimozemšťanů kteří vládnou nevídanými technologiemi.

Cílem hry je doletět na planetu Kvantum nejlépe jako první. Cestu k ní najdete když správně poskládáte navigační kartičky s čísly.

Hra byla vyrobena v ČR. Kromě toho že hra pomůže dětem parádně cvičit taktiku napomáhá také rozvíjet logické uvažování a základní matematické počty.

Balení obsahuje: 1 oboustranný herní plán 112 karet s mimozemšťany 20 navigačních karet s planetami 6 hracích figurek pravidla.


Krtek a kamarádi

Než se s vámi děti vrhnou na kanastu je dobré trénovat lásku k deskovkám na jednodušších hrách. Krtek a jeho kamarádi si vaše potomky rádi vezmou do parády. Připraveny pro ně mají kartičkovou hru kterou lze snadno přizpůsobit těm nejmenším i trochu větším dítkám.

V základní variantě děti hledají jen dvojice které mají něco společného v rozšířené se pak mohou ztížit kritéria hledání.

Děti se díky hře učí myslet v souvislostech a rozvíjí své pozorovací schopnosti i bystrost.

Hra Krtek a kamarádi s licencovanými obrázky Zdeňka Milera byla vyrobena v ČR.
Balení obsahuje: 48 pevných kartiček pravidla.


Chcete-li vyhrát dvě dětské hry z vydavatelství DINO TOYS odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 11.6.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace