SOUTĚŽ o pirátskou hru PORT ROYAL BIG BOX - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pirátskou hru PORT ROYAL BIG BOX - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 20. 4. 20. 5. 2022

Port Royal Big Box je velké balení skvělé pirátské karetní hry v nové grafice které obsahuje tři velká rozšíření a promo kartu navíc.

V přístavu Port Royal panuje čilý ruch a vy doufáte že uděláte obchod svého života. Neriskujte však příliš nebo zůstanete stát s prázdnou! Vydělané peníze musíte chytře investovat abyste si zajistili přízeň guvernéra i admirálů a najali do svých služeb i další užitečné pomocníky. Jen tak bude váš vliv vzrůstat a vy si budete moci dovolit podniknout ty nejprestižnější expedice.

Můžete s ostatními soupeřit nebo můžete všichni spolupracovat v neúprosném závodě s časem. Kromě expedic můžete plnit i rozmanité kontrakty nebo podniknout velké dobrodružství na pokračování v pěti navazujících kapitolách.


Chcete-li vyhrát pirátskou hru PORT ROYAL BIG BOX odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 20.5.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace