SOUTĚŽ o dva průvodce přírodou  PTÁCI a STROMY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dva průvodce přírodou PTÁCI a STROMY - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 17. 4. 17. 5. 2022

Ptáci Nový průvodce přírodou

Kniha představuje více než 440 ptačích druhů z celé Evropy. Podrobný text který uvádí základní charakteristické znaky vzhled velikost barvy ptáků let zpěv rozšíření ad. doplňují výstižné barevné snímky a ilustrace.

V postranních rámečcích se dozvíte řadu zajímavostí. Nechybí ani přehled nejdůležitějších ptačích vajec.Stromy Nový průvodce přírodou

Průvodce obsahuje více než 350 druhů stromů a keřů z celé Evropy. Obsažný text výstižné ilustrace a fotografie i podrobné popisky k obrázkům představí jehličnany listnáče keře i popínavé dřeviny.

Kvalitní publikace obsahuje i řadu zajímavostí a informace o typických růstových tvarech dřevin stavbě stromů typech listů a květů i základní výběr plodů.


Chcete-li vyhrát jednoho ze dvou průvodců přírodou odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 17.5.2022

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace