SOUTĚŽ o deskovou hru Nájezdníci ze Skýtie - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru Nájezdníci ze Skýtie - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 4. 4. 4. 5. 2022

V deskové hře Nájezdníci ze Skýtie se vydáte plenit osady do dalekých zemí získávat kořist a uskutečňovat výpravy. Nejprve ovšem musíte sestavit svoji družinu nájezdníků vycvičit zvěř a připravit proviant.

Před mnoha staletími se řecká perská a asyrská říše rozléhaly na ohromných územích a vládly nezměrným bohatstvím. Přestože se jejich obyvatelé mohli těšit z bezpečí mohutných hradeb a impozantních vojsk začaly se mezi nimi šířit strašidelné zvěsti. Šeptem se vyprávělo o příchodu hrozivých nepřátel ze zemí za Černým mořem. Přijížděli na koních. Zuřiví válečníci a válečnice. Mistři v boji s mečem sekyrou i lukem. I přes hanlivá přízviska to však nebyli jen bezmyšlenkovití surovci. Jejich řemeslníci byli vyhlášení zlatníci. Uměli vyrobit lehké a odolné kožené zbroje. S předstihem stovek let vynalezli reflexní luk. Ochočili si orly a naučili je lovit a válčit. Dokonce se říká že se stali předlohou řeckých bájí o Amazonkách. Nebyli ovšem pouhou legendou či pohádkou. Byli skuteční. Byli to nájezdníci ze Skýtie!

Hra přebírá to nejlepší z Nájezdníků ze severu a to včetně některých mechanik z rozšíření a navíc ještě sólo variantu. Zároveň však přináší i plno vlastních nápadů takže se v žádném případě nejedná o pouhou kopii se změnou vizuálu a tématu.


Chcete-li vyhrát deskovou hru Nájezdníci ze Skýtie odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 4.5.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž: Překyselení organismu - www.zentrichovaapatyka.cz
SOUTĚŽ o fitness a rehabilitační pomůcku MARRKO CORE - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace