SOUTĚŽ o pět knižních novinek z nakladatelského domu ALBATROS MEDIA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pět knižních novinek z nakladatelského domu ALBATROS MEDIA - www.chrudimka.cz

Cesta šamana

Příběh o návratu k přírodě podle moudrosti žen starých Inků

Životopisný příběh autora úspěšné série duchovních románů přináší poselství peruánských Inků o probuzení ženské energie.

Spisovatel Hernán Mamani prožil velkou část života jako obchodník v peruánské Limě. Když však vážně onemocněl a tradiční medicína mu nedokázala pomoci vrátil se do své rodné vesnice v Andách. Díky svému otci podstoupil přírodní léčbu a absolvoval rituály které ho uzdravily a přiměly naslouchat Matce Přírodě. Hernán tak pochopil co se děje se Zemí jak ji člověk zraňuje a že je nutné obrátit se zpět k Pachamamě naslouchat jí a nechat se vést.

Co Mamani dál nalezne na své spirituální cestě? Dědictví starověkých šamanských tradic ožívá pod vedením kurander žen zasvěcujících nás do tajemství ženské síly která je podstatou všeho a všech. Jejich poselství snad nikdy nebylo naléhavější a inspirativnější než v dnešní turbulentní době.


Dům na samotě

Kdo vraždí mladé dívky?

Výtvarnice Nela po rozchodu s přítelem zůstala sama ve starém mlýně který původně s partnerem chtěli zrekonstruovat. V téže době bylo v nedalekém lese nalezeno tělo mladé dívky ucházející se o práci v místních dostihových stájích. Při vyšetřování vyjde najevo že oběť byla naposledy spatřena s bývalým Neliným přítelem. Dvě podobně provedené vraždy se nedávno staly v Praze a tak není divu že dosud poklidnou středočeskou vesnicí začne obcházet strach. Přesunul se sem z hlavního města sériový vrah?


Lov

Existuje temnota kterou nerozjasní ani slunce. Sedmý případ kriminalisty Servaze.

Jasná záře úplňku osvětluje hranici lesa ze kterého se vynoří vyděšený jelen. Není to ale obyčejné zvíře… jeho oči jsou lidské. Kriminalistu Martina Servaze přivolají na místo nehody kde auto srazilo nahého muže s jelení hlavou. Muže který má na hrudi vypálené slovo „spravedlnost'. Ať už to znamená cokoli jedno je jasné v lesích francouzského Ariege se stal lovnou zvěří člověk. A to je pouze začátek děsivých událostí které se daly do pohybu.


Šesté dítě

Případ Opičího vraha spěje k rozuzlení které byste nikdy nečekali…

„Otče odpusť mi.' Tato tři slova vyvolávají v detektivu Samu Porterovi dávno vytěsněné nepříjemné vzpomínky. Pro Ansona Bishopa naopak představují jediné pojítko mezi jeho dětstvím a současností. A také podnět k tomu aby konečně vyjevil pravdu která zůstala dlouhou řadu let ukrytá.

Zmíněná slova se totiž opakovaně objevila vedle zavražděných obětí. Mohlo by se zdát že je to jednoznačný ukazatel řádění sériového vraha. To by ovšem nesměly být oběti nalezeny s časovým odstupem v řádu minut a přitom na několika vzdálených místech.

Když do budovy chicagské policie vstoupí Anson Bishop hlavní podezřelý v případu Opičího vraha nastane chaos. A to ještě nikdo netuší že Bishop se chystá podat svědectví které nejenže postaví na hlavu celé dosavadní vyšetřování ale také změní život všech kteří se na něm podílejí.

Zběsilé tempo vyprávění odhaluje pravdu o netušeném motivu Opičákova vraždění a celá trilogie tak spěje k závěru který lze bez jakékoli nadsázky označit za naprosto nečekaný a šokující.


Zmizela v mlze

Severská krimi v českém provedení od držitelky ocenění za nejlepší českou detektivku.

Kriminalista Josef Bergman chce strávit poklidnou dovolenou v odlehlé vesnici u norského fjordu. Místo rybaření se však ocitne v hodně zamotaném případu. Místní psychosomatička Katrine totiž začne dostávat výhružné vzkazy vyčítající jí smrt její sousedky. Vzápětí Katrine zemře další pacientka. Rybáři ji najdou uškrcenou na opuštěném místě u řeky. Bergman postupně zjišťuje že skoro každý obyvatel zdánlivě idylické vesnice má nějaké tajemství.Chcete-li vyhrát jednu z pěti knižních novinek z nakladatelského domu ALBATROS MEDIA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 22.4.2022

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o nové prací gely a kapsle značky Persil - www.chytrazena.cz
Soutěž o 5 balíčků české aromaterapeutické biokosmetiky Saloos - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ o Tajemné panenky Shadow High - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o TERMOO termosky s pítkem v levandulové barvě - www.chytrazena.cz
Soutěž o přírodní zdravé balíčky produktů WICHY z kokosu - www.chytrazena.cz
Soutěž o napínavé podzimní čtení od nakladatelství Albatros media - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ o rodinnou hru OVOCNÝ RÁJ - www.chrudimka.cz
Soutěž o speciální edici Exkluzivní sady kouzel Pavla Kožíška - www.chytrazena.cz
Soutěž o vánoční menu GRUB BARF pro pejsky v podobě českého kapra - www.chytrazena.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace